Supertech Ford EcoBoost 2.3L Diam 89mm for Bore 87.5 to 88mm (1.3mm) Thick MLS Head Gasket - HG-FECO23-89-1.3T
Supertech
SKU:
SPTHG-FECO23-89-1.3T
UPC:
Availability:
Regularly stocked product
(No reviews yet)
Current Stock:
Adding to cart… The item has been added
Supertech Ford EcoBoost 2.3L Diam 89mm for Bore 87.5 to 88mm (1.3mm) Thick MLS Head Gasket