Mishimoto High-Torque Worm Gear Clamp 1.06in.-2.01in. (27mm-51mm) - Pack of 10 (Black) - MMCLAMP-WG-51HTBK
Mishimoto
SKU:
MISMMCLAMP-WG-51HTBK
UPC:
Availability:
Regularly stocked product
(No reviews yet)
Current Stock:
Adding to cart… The item has been added
Mishimoto High-Torque Worm Gear Clamps are a simple and effective solution to all your hose and coupler clamping needs. This xx-xx high-torque worm gear clamp is made from stainless steel to weather any environment and ensure a tight seal for years to come. Our high-torque worm gear clamps are also available in a wide variety of other sizes to suit everything from vacuum lines to intake pipes. Like all Mishimoto products, this 1.06in - 2.01in (27mm - 51mm) high-torque worm gear clamp is backed by our Mishimoto Lifetime Warranty.